Про компанію


- Меблева фірма «Лука» почала свою діяльність вже в далекому 2000 році у м. Запоріжжя.




- Назва фірми – це слов'янське чоловіче им'я «Лука», належить дідусеві засновника фірми, який загинув під час Другої Світової війни, символізує сімейні цінності і данину предкам.



 

         Основний вид діяльності підприємства - виробництво меблів за індивідуальним замовленням


ТОВ "Лука" працює на загальной системі оподаткування, є платником ПДВ.


      На фірмі працюють фахівці тільки високого професійного рівня. Будь то менеджер, інженер-конструктор, робочий на верстатах або складальник меблів, Ви можете бути впевнені в відмінній якості роботи на будь-якому етапі виробництва меблів. 


Меблі виготовляються як з сучасних міцних екологічно чистих матеріалів, так і із класичних, ніколи не виходячих з моди, матеріалів. 


Якість продукції - будь то кухня або шафа-купе, детяча або спальня, вітальня або гірка, передпокій або ніша, меблі для ваної кімнати або балкону, гардеробної або мансарди, офисна чи торгова меблі - перевірено роками

 

 Фірма «Лука», була постійним учасником регіональних виставок, і її роботи неодноразово відзначалися дипломами, а в 2004р. продукція, вироблена на підприємстві, була відзначена в загальнонаціональному конкурсі нагородою «Вища проба» «за проектування, розробку сучасного дизайну і висока якість виготовлення меблів»


  

Більше інформації про компанію